Realitní makléř Lukáš Klus

AKTUÁLNÍ NABÍDKA NEMOVITOSTÍ


V naší nabídce naleznete desítky nemovitostí k prodeji. Nabízíme domy, byty, nebytové prostory a pozemky v celém Moravskoslezském kraji.Pro kompletní nabídku naší kanceláře přejděte do naší sekce webu RE/MAX Česká republika.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

Pokud chcete koupit nemovitost, vyplňte informace v našem kontaktním formuláři a my Vás budeme kontaktovat.

MARKETING NEMOVITOSTÍ


Marketing nemovitostí je pro nás alfou a omegou při prodeji Vaší nemovitosti. Pro propagaci Vaší nemovitosti děláme vše co je potřeba, neustále přemýšlíme jak zdokonalit marketingové kampaně a jak si zvýšit náskok před konkurencí. Díky tomu dokážeme Vaši nemovitost prodat za co nejlepší cenu k Vaší maximální spokojenosti.

FOTOGRAFIE


K fotografování nemovitostí využívám buď služeb profesionálního fotografa nebo fotím sám prostřednictvím nejmodernější techniky.

HOMESTAGING


Před začátkem prodeje je potřeba věnovat náležitou péči úpravě Vaší nemovitosti.

home1
home2

VIDEOPROHLÍDKA


Nejmodernějším trendem v prodeji nemovitostí je video prohlídka nebo fotografie 360°, které jsou součástí internetové prezentace nemovitosti.

PŮDORYS


Ke kvalitní prezentaci patří samozřejmě půdorys. Vytvořím Vám 3D půdorys Vaší nemovitosti. Takto zpracovaný půdorys ověřeně vyzdvihne vaši nemovitost oproti jiným a bude atraktivnější díky lepší orientaci.

pudorys

BANNER


Na umístění tzv. plachty či banneru na viditelném místě, který informuje zájemce v lokalitě, že je zde byt či dům na prodej, jsou protichůdné reakce. Někdo se dá jen těžko přemluvit k připevnění této reklamy na svůj balkón či okno, jiní ji vítají. Bannery jsou dobře viditelné a dle našich statistik se touto cestou prodá každá čtvrtá nemovitost.

INZERCE


Na českém trhu funguje již přes 130 realitních serverů, které se zabývají inzercí nemovitostí. Není nutné být na všech. Jsme na těch, které opravdu fungují, a ze kterých se nám pravidelně ozývají poptávající.

UKÁZKA PRODANÝCH NEMOVITOSTÍ


LUKÁŠ KLUS

+420 775 780 036

lukas.klus@re-max.cz

Realitní kancelář RE/MAX Elite Reality 2 je provozována společností HTM Group s.r.o., IČ 26834111, se sídlem Dělnická 752/78, Havířov - Prostřední Suchá, PSČ 73564, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 40107, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.