Realitní makléř Lukáš Klus

REALITNÍ SLUŽBY


Jak správně určit cenu nemovitosti?

Jak se zbavit složitého papírování?

Jak nejlépe prodat Vaši nemovitost?

Jak ušetřit čas při prodeji nemovitosti?

Jak profesionálně připravit nemovitost k prodeji?

Jak se vyhnout riziku špatných smluv?

Jak se nespálit při výběru makléře?

CHCI PRODAT


Nejsnadnější cesta jak prodat Vaši nemovitost. Vyberte si jeden z našich formulářů, vyplňte požadované informace a my Vás budeme kontaktovat.


CHCI KOUPIT


Pokud chcete koupit nemovitost, vyplňte informace v našem kontaktním formuláři a my Vás budeme kontaktovat.


ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI


Prodejte s námi = Garantujeme Vám prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.

Prodejte s námi = Odhad zdarma


Odhad nemovitosti

Odhady nemovitostí děláme pro majitele nemovitostí zdarma. Žádný háček v tom není. Živí nás to, že někteří majitelé se následně rozhodnou prodávat nemovitost s námi. Odhady nemovitostí pro dědická řízení a rozvodová řízení jsou zpoplatněny. Pokud se však dohodneme nejen na vypracování odhadu, ale také na prodeji nemovitosti, vypracujeme Vám odhad zdarma.

Ceník odhadů nemovitostí

Odhad nemovitosti pro dědické řízení je zdarma, pokud nemovitost prodáte přes naši kancelář.
V ostatních případech je cena 2420,-Kč včetně DPH za nemovitost (dům, byt, pozemek, garáž).

Místní šetření +500 Kč včetně DPH.

Chci získat odhad cenyTyp odhadu
AUKCE NEMOVITOSTÍ


Aukce je soutěž o nejlepšího kupce vaší nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody.

Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Výhody aukce pro prodávající

Prodávající má jistotu, že jeho nemovitost bude prodána zájemci, který nabídne nejlepší nabídku. Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce. O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Výhody aukce pro kupující

Kupujícím pak aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.


VÝKUP NEMOVITOSTÍ


Je vhodný pro všechny vlastníky nemovitostí, kteří potřebují získat rychle peníze z prodávané nemovitosti z osobních důvodů, z neschopnosti splácet hypotéku, z hrozící exekuce... .

Nebo jste si vybrali nemovitost, která je natolik atraktivní a prodávající nemůže čekat několik měsíců až získáte peníze z prodeje vaší stávající nemovitosti. Hrozí, že pokud nebudete rychle reagovat, předběhne vás jiný zájemce. Řešením je výkup vaší nemovitosti.


VYPRACOVÁNÍ STAVEBNÍ DOKUMENTACE


Spolupracujeme s odborníky, kteří se Vám postarají o kompletní vypracování všeho potřebného pro Vaši stavbu.


ZPRACOVÁNÍ PENB


Zařídíme odborné vypracování průkazu energetické náročnosti budovy, který budete potřebovat k prodeji Vaší nemovitosti.


PRÁVNÍ SERVIS


K prodeji Vaší nemovitosti se Vám naši prověření a certifikovaní právníci postarají o kompletní smluvní dokumentaci včetně bezpečné advokátní úschovy finančních prostředků.


HOMESTAGING


Před začátkem prodeje je potřeba věnovat náležitou péči úpravě Vaší nemovitosti.

home1
home2

LUKÁŠ KLUS

+420 775 780 036

lukas.klus@re-max.cz

Realitní kancelář RE/MAX Elite Reality 2 je provozována společností HTM Group s.r.o., IČ 26834111, se sídlem Dělnická 752/78, Havířov - Prostřední Suchá, PSČ 73564, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 40107, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.