Realitní makléř Lukáš Klus

REFERENCE KLIENTŮ


Hodnocení klientů

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ NAŠICH KLIENTŮ

9.9

Perfektní služby na velmi profesionální úrovni! Díky panu Klusovi!

Hodnocení: 10/10

Velice ochotný a příjemný člověk, při nákupu reality se vším pomohl.

Hodnocení: 10/10

S prací pana Kluse a jeho týmu jsem byla velmi spokojená. Komunikace probíhala bezproblémově, vždy jsem byla o všem podrobně informována a podklady byly perfektně připraveny. Mohu doporučit.

Hodnocení: 10/10

S panem Klusem se velice dobře komunikovalo. Oceňujeme flexibilitu a profesionální přístup!

Hodnocení: 9/10

Vysoká profesionální úroveň, ochota, vstřícnost. Jsme rádi, že jsme využili služeb pana Kluse. Zdraví Dagmar a Miroslav Markovi

Hodnocení: 10/10

Vse bezproblemu, jednani rychle, vstricne, profesionalni. Jsme spokojeni.

Hodnocení: 9/10

Spolupráce s p.Klusem i celou kanceláří na profi úrovni.

Hodnocení: 10/10

Pan Klus bol ustretovy a ochotny pomoct aj pri rieseni nestandardnych poziadavok.

Hodnocení: 10/10

Maximální spokojenost, velká profesionalita.

Hodnocení: 10/10

Není to moje první zkušenost s tímto realitním makléřem. Vždy to bylo vstřícné jednání. Plně doporučuji.

Hodnocení: 10/10

Pan Lukáš Klus je velmi sympatický a znalý muž v oboru. Vše, co bylo potřeba, zařídil velmi rychle. Kladný, proaktivní přístup k lidem.

Hodnocení: 10/10

Od prvního kontaktu vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Dle mého po profesní stránce je to člověk, který zřejmě rozumí své práci. Dal mi vyčerpavající, vysvětlující a taky upřesňující informace. Po stránce lidské, pro mne výborný člověk.

Hodnocení: 10/10

Byla jsem s p. Klusem maximálně spokojená určitě mohu doporučit. Viencková

Hodnocení: 10/10

Pan Klus je vynikající a profesionální makléř, který se opravdu nebojí žádného zádrhele. Perfektně přistupoval ke mně, jako laikovi a zákazníkovi a ochotně odpovídal na dotazy. Jsem nadmíru spokojená. Prodej proběhl hladce a jsem opravdu vděčná za mravenčí práci, kterou si spolu s kolegyní paní Filipovou dali, aby se problémový pozemek prodal. Doporučuji všemi 10 :)

Hodnocení: 10/10

Pan Klus je skvělý ve všech ohledech člověk se na něj může v čemkoliv obrátit a vždy člověku perfektně poradí a vyhoví :)

Hodnocení: 10/10

Příjemné jednání a ochota.

Hodnocení: 9/10

Vše proběhlo rychle a v pořádku

Hodnocení: 10/10

S prací realitní kanceláře, stejně jako s přístupem pana makléře, jsme byli velmi spokojeni. Vždy se nám dostalo potřebných informací a pomoci. Je dobré vědět na koho se v případě nutnosti můžeme obrátit.

Hodnocení: 10/10

Naprosto spolehlivý, vstřícný, jednání na velmi vysoké profesionální úrovni.

Hodnocení: 10/10

p.Lukáš Klus vystupoval velice profesionálně, byl vstřícný, ochotný a s velkým přehledem řešil dané problémy, s jeho službami jsem byl vysoce spokojen

Hodnocení: 10/10

Perfektní služby!

Hodnocení: 9/10

Se službami pana Kluse jsem byl maximálně spokojen. Nejen, že můj byt byl prodán ve velmi krátkém čase, ale už při prvním setkání se mnou hovořil jasně a srozumitelně, vysvětlil mi jaké kroky budou následovat a příjemným a profesionálním vystupováním si získal moji důvěru. Hned mne informoval, o dalších krocích, schůzkách,zájemcích atd., takže jsem měl pocit, že se věnuje pouze mému případu a to působilo velmi seriózně. Velmi rychle a obětavě vyřizoval administrativu, KÚ atd. Někteří moji přátelé mají negativní zkušenosti s prodejem přes RK, ale já si tuto cestu prodeje mohu jen pochválit.

Hodnocení: 10/10

PŘI PRODEJI RD JSME VYSTŘÍDALI NĚKOLIK RK,SE KTERÝMI JSME NEBYLI ZROVNA MOC SPOKOJENI A BYLI JSME RÁDI,ŽE JSME SE NAKONEC DOČKALI.PAK JSME KUPOVALI GARÁŽ U JINÉ RK,KDE JEDNÁNÍ BYLO NA JINÉ ÚROVNI A NAŠE SPOKOJENOST UŽ BYLA LEPŠÍ. PŘI KOUPI ZAHRADY JSME JEDNALI S VAŠÍ RK A DOSPĚLI JSME K TOMU,ŽE POKUD BUDEME CHTÍT KOUPIT NEBO PRODAT MY NEBO NAŠI PŘÁTELÉ,MÁME MOŽNOST PO NAŠICH ZKUŠENOSTECH DOPORUČIT VÁS NA PRVNÍM MÍSTĚ. MOC DĚKUJEME A PŘEJEME HODNĚ SPOKOJENÝCH KLIENTŮ,JAKO JSME BYLI MY. S POZDRAVEM LEGÁTOVI

Hodnocení: 10/10

Přístup tohoto makléře i jeho spolupracovníků byl profesionální a případné problémy byly řešeny neprodleně.

Hodnocení: 10/10

Skvělý přátelský a zároveň profesionální přístup.

Hodnocení: 10/10

LUKÁŠ KLUS

+420 775 780 036

lukas.klus@re-max.cz

Realitní kancelář RE/MAX Elite Reality 2 je provozována společností HTM Group s.r.o., IČ 26834111, se sídlem Dělnická 752/78, Havířov - Prostřední Suchá, PSČ 73564, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 40107, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.